Kontakt

Vi hjälper Dig med frågor kring fri värdering, sälja bostad, köpa bostad eller något annat. Kontakta oss. Vi hjälper Dig!

Telefon: 070 – 28 28 000
Telefontid: måndag–fredag kl 9–17:00
Email: info [at] jnf [dot] se

Kontakta oss

Lämna namn, email och meddelande så återkommer vi







Hur kan vi hjälpa dig?


Captcha
Förhindrar skräppost

Genom att klicka på “Skicka” godkänner Du vår integritespolicy (nytt fönster).

Luleå

Huvudkontor Adress: Storgatan 9 972 38 Luleå 070 – 28 28 000 info [at] jnf [dot] se

Medarbetare Luleå

Jonas Nilsson
Jonas Nilsson Reg. Fastighetsmäklare 070-28 28 885 jonas.nilsson [at] jnf [dot] se
Lena Nilsson
Lena Nilsson Reg. Fastighetsmäklare 070-35 39 393 lena.nilsson [at] jnf [dot] se
Carina Andersson
Carina Andersson Reg. Fastighetsmäklare 070-28 28 867 carina.andersson [at] jnf [dot] se
Lena Niemi
Lena Niemi Reg. Fastighetsmäklare 070-28 28 278 lena.niemi [at] jnf [dot] se
Mirjam Mäenpää
Mirjam Mäenpää Reg. Fastighetsmäklare 070-28 29 059 mirjam.maenpaa [at] jnf [dot] se
Willy Hallin
Willy Hallin Reg. Fastighetsmäklare 076-13 88 777 willy.hallin [at] jnf [dot] se
Pär Ekbom
Pär Ekbom Reg. Fastighetsmäklare 076-13 61 521 par.ekbom [at] jnf [dot] se
Robert Johansson
Robert Johansson Koordinator Luleå 070-28 29 942 robert.johansson [at] jnf [dot] se
Robin Lundgren
Robin Lundgren Koordinator Luleå 076-28 28 116 robin.lundgren [at] jnf [dot] se

Skellefteå

Adress: Storgatan 26 931 32 Skellefteå 070 – 28 28 000 info [at] jnf [dot] se Kontaktformulär

Medarbetare Skellefteå

Willy Hallin
Willy Hallin Reg. Fastighetsmäklare 076-13 88 777 willy.hallin [at] jnf [dot] se
Siri Almqvist
Siri Almqvist Koordinator Skellefteå 070-26 52 551 siri.almqvist [at] jnf [dot] se
Mattias Olsson
Mattias Olsson Koordinator Skellefteå 076-80 46 623 mattias.olsson [at] jnf [dot] se

Piteå

Adress: Storgatan 48C 941 32 Piteå 070 – 28 28 000 info [at] jnf [dot] se Kontaktformulär

Medarbetare Piteå

Willy Hallin
Willy Hallin Reg. Fastighetsmäklare 076-13 88 777 willy.hallin [at] jnf [dot] se
Peter Marklund
Peter Marklund Koordinator Piteå 070-63 33 250 peter.marklund [at] jnf [dot] se

Kiruna

Adress: Hannugatan 1A 981 33 Kiruna 070 – 28 28 000 info [at] jnf [dot] se Kontaktformulär

Medarbetare Kiruna

Lena Niemi
Lena Niemi Reg. Fastighetsmäklare 070-28 28 278 lena.niemi [at] jnf [dot] se
Marie Ejeblad
Marie Ejeblad Koordinator Kiruna 070-28 28 695 marie.ejeblad [at] jnf [dot] se
Anton Fjellborg Kreku
Anton Fjellborg Kreku Koordinator Kiruna 076-28 28 046 anton.fjellborg [at] jnf [dot] se
Lena Eldståhl Forsén
Lena Eldståhl Forsén Koordinator Kiruna 070-35 34 343 lena.eldstahl [at] jnf [dot] se

Gällivare

Adress: Vuoskonjärvivägen 13 982 38 Gällivare 070 – 28 28 000 info [at] jnf [dot] se Kontaktformulär

Medarbetare Gällivare

Pär Ekbom
Pär Ekbom Reg. Fastighetsmäklare 076-13 61 521 par.ekbom [at] jnf [dot] se